Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.



Fotografiile și videoclipurile tale cool


Recenzii – 2
Sunt încântată de această cremă! Consistența este undeva între o cremă și un gel, se absoarbe bine și nu lasă o peliculă grasă pe față! Am ten mixt cu erupții cutanate (și această cremă nu mi-a provocat alte erupții!) Și petele mele post-acneice s-au luminat frumos!!! O recomand cu căldură 🫶 Și mă duc să comand al doilea borcan.
Îl folosesc dimineața împreună cu serul cu TXT, excelent pentru petele pigmentare. Cu siguranță îl voi cumpăra din nou.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.