Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.



Fotografiile și videoclipurile tale cool




Recenzii – 3
Mi-a plăcut foarte mult crema☺️ Textura este ușoară, confortabilă, se întinde bine pe piele și se absoarbe rapid, fără a lăsa senzație de lipici sau peliculă. Pielea după aplicare este moale și hidratată, senzația este foarte plăcută. Nu o folosesc de mult timp, dar pot spune deja că îmi place crema și vreau să o folosesc în continuare. O opțiune excelentă pentru refacerea și confortul pielii.
După ce am vizitat un cosmetician, am descoperit că bariera mea cutanată era deteriorată, așa că am cumpărat această cremă acum aproximativ o lună. Și pare să mă ajute cu adevărat. Conform cosmeticianului, bariera este cu siguranță într-o stare mai bună și nu mai arată atât de disperată :) Crema are o consistență puțin mai groasă, dar tot nu este nimic care să mă facă să mă simt lipicioasă. O pot recomanda doar pentru tenul gras și sensibil.
Perfect!!! Este incredibil cât de calmantă și hidratantă este crema! Nu este grasă, este ușoară. Dimineața, pielea nu se simte deloc grasă. Cea mai bună cremă de până acum!
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.