Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.






Fotografiile și videoclipurile tale cool










Recenzii – 14
Am ten mixt și mi-era teamă că balsamul va fi prea gros. Nu a fost nevoie. Probabil este cel mai bun balsam pe care l-am avut vreodată. Puțin este suficient pentru toată fața. Masarea pielii uscate este un ritual calmant, când începe să se spele, culoarea se schimbă în alb. Parfumul subtil este calmant, îndepărtează bine machiajul, hrănind în același timp pielea. Nu ustură ochii, pielea nu se simte strânsă după spălare. O bucurie de utilizat.
Acest balsam de curățare nu are cu adevărat dezavantaje. Este ușor, are un parfum minim, curăță pielea în profunzime și își face treaba foarte bine. La început este solid, dar se topește și se transformă într-un ulei. Luați puțin pe deget, masați-l în piele și clătiți cu apă. Funcționează excelent atât pe machiaj, cât și pe crema de protecție solară. Acesta este de fapt al doilea borcan pe care îl folosesc. 10/10!! 💯
Le-am primit cadou la o achiziție direct din magazin. M-a surprins plăcut cu textura lor de balsam care se transformă în ulei pe piele. Nu-mi usucă pielea așa cum o fac alte produse de curățare. Miroase incredibil de frumos și blând. Cu siguranță îl voi cumpăra într-un ambalaj mai mare.
Am primit produsul ca mostră, de obicei folosesc ulei pentru curățare dublă, dar am încercat acest produs și am fost foarte plăcut dezamăgit. Curata minunat, nu usuca si nu ingreuneaza si lasa o senzatie placuta. Mirosul imi aduce aminte de ceva (nu imi dau seama ce), motiv pentru care nu imi convine, desi este placut, dulce si discret, dar asta este complet subiectiv, cred ca este un produs foarte bun. :)
Am incercat mini-seturile. Textura untoasa, cantitatea potrivita se aplica bine datorita spatulei, se intinde imediat ca untul, dar nu este grasa, este blanda chiar si pe pielea sensibila, nu ustura in ochi, doar dupa clatire (ca la toate Clean). it Zero) vederea mea este încețoșată pentru o vreme. Excelent pentru demachiere, recomand.
O alegere excelentă, demachierea este rapidă, pielea nu este uscată. Miros placut.
Balsamul l-am cumparat demult, dar inseamna ca de atunci am testat multe dintre ele, scumpe si ieftine, marci necunoscute si cele din reviste de frumusete de top... Dar niciuna nu a fost la fel de buna ca aceasta. Reîmprospătează perfect, îndepărtează machiajul, îndepărtează impuritățile din pori și pentru mine este PERFECT
L-am încercat prima dată în mini-set, dar mi-a plăcut foarte mult această versiune galbenă a balsamului Clean it Zero, așa că am decis să cumpăr dimensiunea completă. Este sigilat și vine cu o spatulă și un capac din plastic. Textura este untosă și blândă cu pielea mea. Tipul meu de ten este gras/combinat, așa că nu mi-a uscat pielea după spălare.
Am folosit acest demachiant doar de cateva ori pana acum. Nu am folosit niciodată un balsam pentru demachiere până acum. Întotdeauna numai apă sau gel. Pielea nu se usucă și rămâne cu adevărat moale și plăcută. Totuși, probabil că mi-e dor de senzația de piele „uscata” bine curățată, poate se va schimba odată cu folosirea pe termen lung când mă obișnuiesc. E grozav ca nu irita ochii :). Un set de aceste balsamuri mai mici este grozav pentru a încerca dacă produsul dat vi se potrivește sau pentru călătorii. Potrivit și pentru pielea delicată și sensibilă.
Cel mai bun demachiant. Îndepărtează foarte repede machiajul (machiaj puternic). Eu folosesc deja 2 pachete. Este bun pentru pielea sensibilă și ușor de utilizat.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.