Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.


Această traducere a fost generată cu ajutorul AI, așa că pot apărea mici inexactități 😌
Fotografiile și videoclipurile tale cool

Recenzii – 2
Așa - ambalajul e superb, eu am culoarea Nutty, arată grozav pe mână, dar dacă vrei să o întinzi pe obraji, după 5 minute nu mai vezi nimic 🙈 nu ține culoarea și e foarte moale. Aproape nimic. Poate că nuanțele mai închise sunt grozave. Ei bine, eu sunt albă ca un perete și din păcate nimic. Consistența e frumoasă. Nici cât un ruj, nu ține. E mai mult ca un balsam care se absoarbe.
Cel mai bun ruj! Am comandat din greșeală cea mai închisă nuanță, dar este perfect, foarte natural. Consistență cremoasă, ușor de aplicat... fără defecte.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.