Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.









Fotografiile și videoclipurile tale cool










Recenzii – 274
GROZAV, am folosit deja al doilea pachet și comand mai mult ❤️❤️
Sunt destul de dezamăgită de recenziile entuziaste, în opinia mea acesta este unul dintre cele mai proaste produse BOJ. Are o consistență ciudată, lasă un reziduu lipicios, nu oferă absolut niciun fel de strălucire feței, porii mei par puțin mai puțin pronunțați și de aceea nu îi voi da o notă mai mică, dar variază în funcție de mine, așa că nu știu dacă produsul este de vină. Îl folosesc de aproximativ o săptămână, dimineața și seara. Îl recomand pentru tenul uscat, dar tenul meu mixt ar fi mai potrivit pentru un produs cu o textură mai apoasă.
Folosesc serul de câteva zile și până acum îmi place. Produsul nu are un miros distinct, sau cel puțin eu nu l-am observat. Are o textură ușor uleioasă, dar se absoarbe rapid în piele și hidratează bine. Îl folosesc doar în îngrijirea de zi, cred că este suficient. Am primit o mulțime de mostre și un cadou odată cu comanda, ceea ce este foarte, foarte frumos. Printre mostre, aceasta este a doua oară când primesc un ser cu microace și este foarte cool. Mă gândesc deja să comand o mărime completă.
Cel mai bun ser pentru strălucire! Îl folosesc zilnic în rutina mea de seară. Este singurul produs constant pe care nu îl schimb.
Cicatricile de la acnee sunt vizibil reduse. Este nevoie doar de o cantitate mică de produs. Se absoarbe ușor. Îl folosesc seara. Aceasta este a patra mea sticlă. Am terminat-o pe cea veche și am comandat imediat una nouă. Recomandat celor care au pielea uscată și deteriorată, predispusă la acnee la vârste înaintate. Am terminat complet 3 sticle, cea nouă este gata.
Foarte bun
Am răscumpărat acest ser de multe ori, îmi place cum îmi hidratează pielea sensibilă și îmi uniformizează tenul. Strălucește atât de mult și se simte atât de plăcut încât îl folosesc dimineața și seara dacă pot! A devenit unul dintre preferatele mele!
Subțire fără a fi lipicioasă, se întinde minunat. Îl combin cu întreaga gamă a companiei, cremă și ser pentru ochi și cremă de față. Îmi lasă fața mai netedă și mai luminoasă, îmi face pielea mai fină, am observat și că prin utilizare sistematică din primele 7-10 zile îndepărtează roșeața și iritația.
Cumpăr în mod repetat, sunt foarte mulțumit :-)
Foarte bun, împrospătează, nu lasă pielea lipicioasă. Singura problemă este ca sticla să fie de sticlă.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.