Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.





Fotografiile și videoclipurile tale cool










Recenzii – 119
Am cumpărat întregul set de cosmetice, dar din păcate, nu au funcționat pentru tenul meu. Le-am folosit cam o săptămână și jumătate. La început, am crezut că sunt ok, dar după câteva zile, tenul meu s-a înrăutățit, așa că am încetat să le mai folosesc. În ceea ce privește magazinul per total, îl recomand cu căldură - servicii excelente pentru clienți.
Folosesc crema în fiecare dimineață. Am tenul gras și crema nu-mi irită pielea după aplicare. Se absoarbe ușor.
Folosesc această cremă de peste o lună și îmi place foarte mult. Am tenul gras, predispus la acnee, iar această cremă este cea mai bună soluție pentru mine pentru vară. Se absoarbe repede, nu lasă o peliculă grasă și hidratează bine pielea.
O cremă foarte bună, hidratantă. O folosesc în combinație cu tonerul de la Beauty of Joseon și tenul meu arată mult mai bine după doar câteva săptămâni. Lasă pielea catifelata.
Este perfect pentru tenul meu mixt (are tendința de a fi gras în zona T, altfel deshidratat)! Are o textură plăcută, se absoarbe rapid și îmi hidratează foarte bine pielea. Nu lasă o senzație de greutate și îmi place să-l folosesc sub machiaj. Este unul dintre produsele de bază din rutina mea de îngrijire a pielii, cel mai bun pentru vară.
Tocmai am încercat această cremă hidratantă pentru prima dată, se simte foarte plăcută și ușoară pe pielea mea. O recomand și pentru tenul gras!
Îmi place foarte mult acest produs, îl cumpăr din nou pentru a treia oară, este bun în special pentru tenul gras sau mixt.
O cremă-gel ușoară foarte plăcută, ideală pentru tenul gras sau mixt. Are o textură proaspătă, apoasă, se absoarbe rapid și nu lasă o peliculă grasă. Hidratează pielea frumos pe tot parcursul zilei, dar în același timp nu o îngreunează și nu o blochează pe pori. Apreciez, de asemenea, efectul matifiere blând - pielea devine mai puțin lucioasă. Per total, este o alegere excelentă pentru utilizarea zilnică, mai ales dacă sunteți în căutarea unei hidratări ușoare, fără o senzație de greutate.
Căutam un produs antiacneic pentru ten mixt și simt că l-am găsit. Îmi place foarte mult textura și hidratează foarte bine. Nu astupă porii, nu lasă o senzație de greutate pe față.
Gelul este plăcut și ușor și se absoarbe rapid. Dar din această cauză, nu are multă substanță și nu ar trebui să te aștepți la un impact prea mare. Poate fi plăcut pentru o perioadă scurtă de timp la 40 de grade Celsius, iar textura sa ușoară îi conferă un oarecare avantaj, dar nu oferă beneficii reale pe termen lung. Există și alte creme ușoare care oferă mai multe. ...
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.