Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.







Fotografiile și videoclipurile tale cool










Recenzii – 45
Cel mai bun toner
Nu-mi mai pot imagina îngrijirea pielii fără el. Consistența este ușoară, apoasă, dar ușor gelatinoasă (?). Îl folosesc și pe fese și ajută la combaterea erupțiilor cutanate :)
Acesta este un toner excelent. Este perfect pentru tenul predispus la acnee. Curăță bine și exfoliază ușor. Combinat cu crema roșie Medi Cube, produce rezultate vizibile. Sunt foarte mulțumită. Cu siguranță îl voi cumpăra din nou.
Îl pun într-o sticlă cu pulverizator, ca să nu folosesc mult. Îl folosesc după curățare. Îl recomand cu căldură.
După aplicare, pielea este frumos strălucitoare și hrănită🤗
Miros grozav, produs bun. Acest toner este unul dintre cele mai blânde. Pielea este frumos curată și hidratată după aceea. Nu încarcă pielea predispusă la acnee. Vă recomand.
Un tonic plăcut, hidratant datorită Aloe, dar puțin blând pentru mine, deoarece prefer tonerele exfoliante. A calmat frumos pielea.
De când am folosit acest toner după gelul de curățare Oh Good Morning, pielea mea a fost atât de curată. Il voi cumpara iar si iar
L-am cumparat din nou de cateva ori, pur si simplu imi place! Chiar am observat că a ajutat la incinerare, dar funcționează perfect și cu alte produse! Momentan folosesc altceva, dar voi reveni la acesta pentru că mi-a plăcut foarte mult.
Tonerul este misto, eu personal nu am probleme majore cu pielea, asa ca nu am observat efecte spectaculoase. Tonerul cu siguranță nu irită și funcționează bine. Este usoara, nelipicioasa, iar pielea este improspatata dupa folosire. Cred că va fi perfect pentru persoanele cu pielea sensibilă.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.