Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.








Fotografiile și videoclipurile tale cool





Recenzii – 2
Crema este plăcută pe piele, are o consistență ușoară, nu irită, dar este prea ușoară pentru mine și nu este potrivită sub corector, necesită o cremă și mai groasă, așa că pentru mine este mai degrabă ca o cremă de noapte sau combinată cu altceva. Dar crema este bună, cu o compoziție bună, așa că ar trebui să o încercați, s-ar putea ca cineva să-i placă mai mult. Vârstă 37 de ani
Foarte mulțumit 🥰 Recomand 🙂
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.