Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.




Fotografiile și videoclipurile tale cool










Recenzii – 11
Am aplicat masca de față după toner și ser pentru acnee. După 2 ore și jumătate, a început să se exfoliaze pe bărbie, nas și frunte. A scos la suprafață 1-2 coșuri mici, dar a tras în jos coșurile existente, mai adânci. Este foarte, foarte răcoritoare pe față, aproape puțin prea mult, am simțit că îmi îngheață pielea sub ea. Cred că 2 ore sunt suficiente, nu merită să o las toată noaptea, strălucirea rămâne până a doua zi, iar după ce o dau jos, aplic chiar și cremă hidratantă.
Această mască este uimitoare, hidratează foarte bine, strânge tenul, îndepărtează roșeața și reduce inflamația. Mulțumiri speciale pentru cadourile incluse în comanda mea, este foarte frumoasă. Voi mai comanda. Produse de înaltă calitate, doar originale.
Aceasta este a treia mască de la acest brand, efectul este vizibil chiar și după două ore de utilizare, dar de data aceasta am purtat-o toată noaptea și strângerea și netezirea pielii sunt și mai intense. Aderă bine la formă și nu deranjează, trebuie doar să fii atentă când o manevrezi pe unghii (am reușit să-i fac o gaură prima dată :))
Relaxare excelentă pentru corpul meu, o senzație foarte plăcută după trezire. Acesta va fi produsul meu obligatoriu!
Fac masca pentru a doua oară, e grozavă, o recomand ❣️
Am simțit un efect de lungă durată, fața mea a strălucit câteva zile. L-am lăsat să acționeze și timp de 3-5 ore.
Aceasta este a doua mea mască, pielea mea se simte foarte bine după aceea. O las să acționeze aproximativ 3 ore și pielea mea se simte plăcută zile întregi după aceea!
O mască grozavă. O recomand tuturor. A funcționat bine pentru mine - am tenul mixt, problematic.
Am încercat toate tipurile, dar nu și acest top verde! Le ține perfect pe toate, trebuie doar să-l porți 3-4 ore. L-am purtat chiar și toată noaptea, pentru mine e inutil atât de mult timp.
Masca este pur și simplu uimitoare. Pielea mea matură se simte plăcută, netedă și radiantă după ce o folosesc. Ridurile sunt reduse. O recomand cu căldură.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.