Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.

Fotografiile și videoclipurile tale cool










Recenzii – 11
L-am cumpărat după ce am vizionat diverse videoclipuri pe Tik Tok și trebuie să spun că este foarte bun, chiar dacă nu este preferatul meu printre cremele coreene.
Această cremă este cu adevărat uimitoare pentru tenul sensibil/mixt. Îmi place foarte mult; acesta este al doilea tub al meu (în opinia mea, aceasta este cea mai bună dovadă că această cremă este cu adevărat bună). Are un parfum specific de plante, dar nu mă deranjează deloc.
Această cremă este cu adevărat uimitoare pentru tenul sensibil/mixt. Îmi place foarte mult; acesta este al doilea tub al meu!
O cremă hidratantă ușoară, se absoarbe repede, o folosesc atât dimineața, cât și seara.
Îmi place foarte mult crema cu noni de la Celimax, sunt îndrăgostită de ea, hidratează foarte bine pielea, perfectă pentru iarnă. O folosesc cu serul Axis-y, tonerul Tonymoly, toate împreună îmi uniformizează nuanța tenului și îl curăță, sunt foarte mulțumită🥰 Și îmi place foarte mult și ambalajul vostru, există întotdeauna cadouri sau mostre.
Cremă excelentă pentru iarnă. Are o aromă plăcută. Ușoară. Dar creează o barieră protectoare. Hidratează bine.
Cremă fantastică, cu siguranță voi mai comanda!
Folosesc marca Celimax de mult timp, în special cu extract de noni, 😍 adevărata mea dragoste. Am o linie gri de produse Celimax Dual Barrier și au și un toner, un ser și o cremă de ochi cu extract de noni. Sunt foarte mulțumită de toate. Și, în final, am cumpărat o cremă de față cu extract de noni. Bineînțeles, sunt din nou fericită 👍 pentru că este crema perfectă pentru pielea mea uscată. O recomand cu siguranță; dacă ai pielea uscată și ai nevoie de o cremă bună, Celimax este cea potrivită pentru tine. Mulțumesc, Ksisters. Cu siguranță voi mai comanda.
Foarte buna crema. Hidrateaza bine si are un miros placut de plante, il recomand
Un produs foarte bun, deși discret. Sigilat într-un tub minimalist convenabil. Crema cu un parfum plăcut, revigorant de rozmarin are o consistență cu adevărat excelentă - este bogată și în același timp ușoară și asemănătoare gelului. Se absoarbe rapid și lasă un strat delicat pe piele. Il folosesc regulat in timpul tratamentului cu retinoizi si nu am probleme cu uscarea pielii. Il recomand cu caldura!
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.