Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.



Fotografiile și videoclipurile tale cool







Recenzii – 2
Am cumpărat și a doua mască, și una pentru mama. Cea mai bună mască pe care am folosit-o vreodată. Chiar îmi face pielea să arate mai frumoasă și mai relaxată. Durează cam 15 minute să se usuce și e puțin greu de spălat, dar probabil că asta e valabil pentru toate măștile de acest tip.
Compoziție bogată, parfum delicat plăcut, consistență mai groasă, foarte ușor de întins și apoi bine clătit. Pielea rămâne curată, moale, porii îngustați. Îl recomand pentru toate categoriile de vârstă, este delicat cu pielea 👍
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.