Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.





Fotografiile și videoclipurile tale cool










Recenzii – 75
Cea mai bună cremă de față pe care am folosit-o vreodată!! Am peste 45 de ani, ten mixt și cu această cremă fața mea a devenit mai luminoasă, mai radiantă și m-a ajutat mult cu micile mele riduri. Am terminat deja un tub și o să mai comand unul!!!
Cea mai bună cremă pe care am avut-o vreodată, mirosul este atât de aromat pe bază de plante și medicinale, dar îmi place. Textură uimitoare, se absoarbe perfect, pielea este frumos hidratată, strălucitoare și mi se potrivește per total, chiar și sub machiaj. Și cel mai important, nu am avut deloc erupții cutanate, nu astupă porii.
Această cremă este cea mai bună pentru tenul meu. Mi-a uniformizat tenul, iar pielea mea s-a simțit fermă și hrănită (am pielea extrem de sensibilă, uscată și predispusă la erupții cutanate). Sunt foarte mulțumită de achiziția mea.
Această cremă hidratează bine, dar pentru mine este mai potrivită pentru noapte, dimineața am o piele frumoasă și hidratată. Pentru utilizare zilnică prefer Zero, s-a absorbit mai bine pe parcursul zilei decât aceasta când nu m-am machiat, eram teribil de grasă, dar asta depinde de fiecare persoană. Parfumul este destul de puternic, așa că s-ar putea să nu se potrivească tuturor, dar pe mine nu mă deranjează.
Sunt complet convinsă de această cremă! Îmi lasă pielea incredibil de fermă, super hidratată și fantastic de moale. Simt că mă ajută cu adevărat să regenerez tenul și să îmbunătățesc textura și elasticitatea pielii. Este o cremă bogată, dar se absoarbe foarte bine. Mulțumesc foarte mult, Ksisters!
Am tenul normal care uneori apare cu erupții. Această cremă nu este groasă, dar hidratează bine. O folosesc după ingredientele active. Până acum, este cea mai bună opțiune pentru mine.
Am cumpărat această cremă inițial, mirosul nu era grozav, dar textura este excelentă.
Am primit această cremă cadou odată cu comanda și am fost foarte plăcut surprinsă. Hidratează bine, se absoarbe rapid și este perfectă pentru rutina mea de îngrijire a pielii de dimineață. 🌺 Parfumul este destul de puternic, așa că s-ar putea să nu fie pe gustul tuturor, dar pe mine nu mă deranjează pentru că se estompează repede.
Sunt foarte mulțumită de această cremă. O folosesc de câteva săptămâni și văd că pielea mea arată mai proaspătă și mai netedă. Are o consistență ușoară, plăcută, nu este grea și se absoarbe rapid. Îmi place parfumul, deși mama nu este încântată de ea. În ciuda acestui fapt, ea crede că crema în sine este foarte bună. Ca întotdeauna, ador acest magazin; primirea coletelor este o pură plăcere pentru mine 🥰
Ksisters a ambalat-o foarte frumos și a ajuns acasă în siguranță. Este și cea mai bună cremă pe care am folosit-o vreodată! Am ten mixt cu zone uscate, iar această cremă este perfectă ca și cremă de noapte. Se absoarbe bine, nu lasă pielea grasă, lasă pielea moale și hidratată peste noapte. Acționează ca un umectant, menținând hidratarea. Când mă trezesc, nu mai simt uscăciunea pe față. Am început să folosesc una constant acum 2 luni. Fața mea se simte mai plină, mai moale, mai luminoasă și are mai puțină oboseală. Recent am cumpărat încă 2 sticle de la Ksisters și aceasta este a doua mea sticlă, voi continua să cumpăr. M-a ajutat mult cu inflamația și roșeața coșurilor. Potrivită iarna, deoarece are o consistență hidratantă groasă. Are un parfum medicinal din plante la începutul aplicării, dar se disipează rapid, așa că este un plus pentru mine. Aceasta este a doua mea sticlă, așa că recomand această cremă.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.