Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.




Fotografiile și videoclipurile tale cool










Recenzii – 38
Folosesc acest produs de aproape trei ani. Este un produs excelent. Pielea mea este hidratată, suplă și radiantă. Acționează bine împotriva roșeții.
Am cumpărat acest produs pentru că am citit mult despre el și am fost plăcut surprinsă! Are proprietăți antiinflamatorii, antibacteriene și ajută pielea să se refacă, lucru pe care l-am observat cu adevărat. De când am început să-l folosesc, pielea mea a devenit atât de frumoasă și hidratată. Tonerul pătrunde rapid în piele, lăsând-o hidratată, dar fără a se simți lipicioasă. Îl ador.
Folosesc acest toner de ceva vreme și chiar funcționează. Textura este ușoară, nu este lipicioasă, se absoarbe foarte repede și oferă imediat o senzație de hidratare. Pielea după utilizare este moale, calmă și arată mai „vie”, mai ales în zilele în care este obosită sau iritată. Un plus separat al compoziției este că propolisul și mierea își fac treaba, pielea după utilizare este strălucitoare și elastică. Nu a provocat erupții cutanate (ceea ce este esențial pentru mine), se potrivește bine cu alte produse și nu intră în conflict cu îngrijirea. Nu este prima dată când comand pe acest site, sunt foarte mulțumită!
Folosesc acest toner de ceva vreme și chiar funcționează. Textura este ușoară, apoasă, nu este lipicioasă, se absoarbe foarte repede și oferă imediat o senzație de hidratare. Pielea după utilizare este moale, calmă și arată mai „vie”, mai ales în zilele în care este obosită sau iritată. Un plus separat al compoziției este că propolisul și mierea își fac treaba, pielea după utilizare este strălucitoare și elastică. Nu a provocat erupții cutanate (ceea ce este esențial pentru mine), se potrivește bine cu alte produse și nu intră în conflict cu îngrijirea. Nu este prima dată când comand pe acest site, sunt foarte mulțumită!
Pielea mea este uscată, sensibilă și predispusă la acnee. Acest toner este absolut grozav și hidratează frumos, având în același timp un efect antiseptic datorită propolisului.
Am cumpărat acest toner pentru a-l înlocui pe Cica, care nu se mai produce. Și am fost plăcut surprinsă, pentru că tonerul s-a potrivit la fel de bine pentru pielea mea, nu a provocat iritații și a calmat-o. Are o textură apoasă plăcută, cu o ușoară senzație de prezență a emolienților. Îl recomand atât pentru pielea normală, cât și pentru cea sensibilă.
Tonerul are o consistență plăcută, nu lasă o senzație lipicioasă și are un parfum plăcut și subtil. Pielea este calmată, hrănită și radiantă după aplicare. Excelent pentru pielea mea uscată! Îmi cumpăr încă un pachet.
Ador absolut acest tonic, are un efect vindecător minunat. Deseori pun o rană seara, aplic tonic și dimineața coșul este de 100 de ori mai bun, vindecă rana frumos și, per total, sunt foarte mulțumită de el.
Tonerul este foarte bun. Pielea rămâne hidratată, radiantă. Singurul lucru care nu prea funcționează pentru mine este că se simte puțin strâns pe piele imediat după utilizare. Când aplic crema deasupra, totul este în regulă. Dar din cauza acestui mic disconfort, voi căuta o alternativă când se va termina acesta. Indiferent - îl recomand cu siguranță!
Folosesc acest toner de mult timp și trebuie să spun că îl ador. Este plăcut, se absoarbe rapid și hidratează. Calmează și multe altele. Îl folosesc de peste un an și voi continua să o fac. :)
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.