Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.




Fotografiile și videoclipurile tale cool







Recenzii – 7
Îmi place la nebunie acest demachiant facial hrănitor, este plin de vitamine, curăță perfect pielea de machiaj și SPF. Pielea este moale și proaspătă după această apă, la aplicarea skinsort se potrivește 100% tipului meu de ten și este, de asemenea, evaluată pozitiv. Îmi place această apă și îmi place site-ul ksister, mi-au dat și mostre de creme BB și seruri odată cu comanda.
Îmi place la nebunie! Îl folosesc de câteva săptămâni dimineața ca început al rutinei mele zilnice de îngrijire. Curăță bine, lasă pielea ușoară și proaspătă.
Exfoliază foarte bine, părul este moale după aceea și nu se usucă.
Îndepărtează frumos machiajul, nu irită pielea și nu ustură ochii...nu usucă......
Tonerul îndepărtează foarte bine machiajul. Și nu ustură ochii.
Produs mic bun. Mi se usucă puțin.
Lotiunea curata foarte bine machiajul si mai rezistent. Și nu ustură ochii. Produs foarte bun.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.