Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.

Fotografiile și videoclipurile tale cool










Recenzii – 9
Am cumpărat această cremă pentru prima dată și sunt extrem de mulțumită. Îmi place totul: consistența, senzația pielii după aplicare. O folosesc de aproximativ două săptămâni. Pielea mea uscată este minunat hidratată.
Am fost extrem de mulțumită de ea, crema are o textură plăcută, se absoarbe rapid în piele și nu lasă o peliculă grasă. Tenul meu este mixt (gras în zona T și uscat în zona obrajilor) și pielea mea este reactivă și foarte sensibilă, iar această cremă mi-a plăcut foarte mult. Are o aromă ușoară, discretă, se potrivește bine cu machiajul ulterior. Probabil o voi repeta de mai multe ori. Mă bucur că am încercat în sfârșit o cremă atât de minunată! Sunt complet încântată😍😍😍 O recomand tuturor din suflet🔥🤗
Aceasta este a doua mea sticlă din această cremă – am cumpărat-o la recomandarea cosmeticianei mele și sunt foarte mulțumită de ea. Are o consistență ușoară, plăcută, se întinde ușor și se absoarbe rapid. Îmi lasă pielea hidratată, moale și echilibrată. Perfectă pentru tenul sensibil. O recomand cu căldură!
Cremă grozavă, cu o textură și un parfum uimitor. Se hidratează minunat și se aplică bine. Am pielea sensibila si este super.
Bună, soră. Am pielea uscata si este destul de sensibila. Am primit o mostră din această cremă și a fost GENIAL! Recomand sa-l cumperi desi pretul este mai scump, este potrivit pentru tenul sensibil si foarte uscat. Din păcate, nu-mi amintesc dacă mirosea sau nu...
Aceasta este pur și simplu o cremă minunată!! Crema face tot ce trebuie sa faca si voi mai comanda aceasta crema de multe ori. Îmi plac toate produsele Cu piele în general și aș dori, de asemenea, să mulțumesc lui Ksisters pentru livrarea rapidă și de înaltă calitate. Sunt pur și simplu grozavi🫶🏼
Am comandat o data si mi-a placut foarte mult, este o crema foarte buna, nu este grasa, hraneste suficient tenul, poate fi folosita atat seara cat si dimineata. Pentru tenul meu mixt este o mană divină, recomand să-l testez)
Foarte placut de folosit, usor de absorbit, are un parfum delicat, regenereaza si hidrateaza pielea
Crema de noapte perfecta Hidratează la rece pielea și are un finisaj radiant Deja termin a treia cutie, o voi folosi în continuare
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.