Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.

Fotografiile și videoclipurile tale cool



Recenzii – 1
Am cumpărat această cremă împreună cu tonerul din această linie. Îmi place când crema și tonerul funcționează împreună. Crema are o textură plăcută de gel. Se absoarbe rapid în piele. Pielea rămâne ușor lipicioasă. Dar efectul cremei este fantastic. Dacă ai rozacee, sensibilitate, piele subțire care reacționează la vânt, frig sau după retinoizi agresivi, te va ajuta să readuci lucrurile la normal în câteva utilizări. Hidratarea a fost suficientă pentru tenul meu mixt. Tenul uscat s-ar putea să nu fie suficient. Am recomandat-o ca bază pentru toate tipurile de ten. Apropo, crema nu conține parfum.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.