Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.

Fotografiile și videoclipurile tale cool






Recenzii – 3
Masca este grozavă, părul meu este frumos strălucitor, recomand să o pieptănați în păr după spălare și nu doar să o „aplicați” pe cap, apoi să clătiți după câteva minute și să aplicați balsam. Cu siguranță o voi cumpăra din nou.
Am părul des și vopsit. Pot vedea o diferență înainte și după utilizarea măștii.
Din păcate, această mască nu a funcționat pentru părul meu fin și decolorat. Consistența este destul de groasă și cremoasă, dar, din păcate, nu pătrunde deloc în păr - doar stă la suprafață, iar după clătire, efectul este practic zero. Nu are efect hrănitor, întăritor sau netezitor; nici măcar nu simt efectul unui balsam obișnuit, darămite al unei măști regenerante. Părul meu este exact la fel după utilizare ca înainte - uscat, rigid la vârfuri și lipsit de strălucire. Parfumul este plăcut, dar prea intens pentru gustul meu.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.