Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.


Fotografiile și videoclipurile tale cool










Recenzii – 38
Sunt încântată! Acest balsam mi-a făcut părul incredibil de moale, strălucitor și hidratat în profunzime. Este excelent la descurcarea firelor de păr încurcate, fiind mai ușor de pieptănat. Părul meu arată frumos și sănătos după ce îl folosesc. Parfumul minunat și subtil este, de asemenea, un mare plus. Cu siguranță voi reveni pentru o altă sticlă. Îl recomand cu căldură.
Îl folosesc de câteva luni, nu aș spune că am părul hidratat sau într-o stare mai bună. Personal nu-mi place mirosul, contrar multor recenzii de aici, nu vă lăsați păcăliți. Mirosul îmi amintește de odorizantul de toaletă, nimic luxos sau plăcut. Mă așteptam la mai mult, nu-l voi mai cumpăra.
Miros plăcut, părul este ușor de pieptănat și este hrănit și hidratat. Nu pot decât să-l recomand👍
Acest balsam hidratează foarte bine părul. Dupa aplicare părul se descurcă foarte ușor. De asemenea părul se aranjează foarte ușor câteva zile după utilizarea balsamului.
Nu e rău, dar la mine merge doar cu tehnica inversă, altfel am senzația că nu-l pot spăla cum trebuie și părul meu rămâne „gras”.
Acest balsam își îndeplinește scopul, nu am găsit încă un balsam mai bun, hidratează 8/10, este foarte hidratant, dar am vârfurile foarte uscate după iarnă, așa că trebuie să folosesc și o mască, altfel nu ar fi suficient pentru mine, și folosesc și balsamuri fără clătire, așa că sunt foarte hidratante☺️
Îmi place la nebunie acest balsam, miroase și arome naturale minunate. Și îmi lasă părul foarte moale și frumos. Îl folosesc de câteva luni și nici măcar nu am terminat jumătate din sticluță. Totuși, am părul puțin cam subțire, așa că nu am nevoie de mult. Dar totuși, e super bun!! Cu siguranță voi continua să folosesc aceste produse 🥰
Și ce minune este asta! Am primit o mostră odată cu comanda și am încercat să o aplic pe părul fiului meu - este creț, uscat și uneori ne-a luat 45 de minute să-l pieptănăm... după ce am folosit acest balsam am terminat în 5 minute✨ O să comand tot flaconul 😁
Acesta este un balsam excelent. Am părul creț, electrizat și foarte uscat și deteriorat. Am folosit o mostră și am fost uimită de cât de moale și ușor se simțea părul meu. Așa că am cumpărat o sticlă. După ce am folosit acest balsam, părul meu este mai elastic și hidratat. Pot vedea rezultatele. Cu siguranță îl voi cumpăra din nou, împreună cu șamponul.
Am folosit tot felul de balsamuri, de la Olaplex la Moroccanoil, și trebuie să spun că acesta este cel mai bun pe care l-am încercat vreodată, fără îndoială. Moliciunea, volumul și strălucirea pe care le lasă în părul meu sunt spectaculoase. Îl recomand pentru părul fin, decolorat sau cu șuvițe.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.