Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.



Recenzii – 1
Acest toner este ceva deosebit. În ciuda sensibilităţii mele la parfumul din produsele de skincare, acesta nu m-a iritat deloc. Textura este catifelată, de apă bogată, care pare că-ţi mângâie pielea şi o hrăneşte, iar mirosul e superb. Îmi place că parfumul nu persistă prea mult după aplicare şi este delicat. Ambalajul este de asemenea superb, ai senzaţia că ai cumpărat o sticluţă de parfum, chiar merită păstrat chiar şi după ce conţinul s-a terminat. Mă bucur că l-am cumpărat. Îl recomand cu multă căldură tuturor. Merită încercat.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.