Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.




Recenzii – 2
Se absoarbe frumos și nu lasă o peliculă grasă pe piele. Nu simt că pielea mea este hidratată doar atunci când sunt grasă. Mirosul. Poate de dragă? Nu-l pot identifica. De obicei sunt obișnuită cu lucruri fără parfum, dar nu este un miros rău.
Are un miros puțin ciudat până se absoarbe complet, dar este cea mai hrănitoare cremă de corp pe care am folosit-o vreodată. O recomand cu căldură pentru iarnă. Pielea mea a fost hidratată ore întregi mai târziu și chiar și a doua zi, spre deosebire de cremele din farmacii.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.