Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.

Fotografiile și videoclipurile tale cool

Recenzii – 1
Șamponul are o consistență transparentă, puțin mai degrabă a gel lichid. Miroase plăcut, aproape nostalgic, ca un salon din 2006. Parfumul este dulce, floral, dar nu prea puternic. Îl simt în păr pe tot parcursul zilei. Face spumă repede și bine. Părul meu este deja descurcat și se simte hidratat la duș. Folosesc și balsamul din aceeași linie și sper că ambele vor fi disponibile mult timp, pentru că mi-au salvat părul electrizant de uscat. Am un scalp sensibil care se îngrașă ultra repede și am șuvițe nevopsite, uscate, groase și fine. Un păr european atât de clasic, fin. Îl spăl și îl usuc cu foehnul în fiecare zi. Acest șampon mi-a netezit cuticulele, părul meu este hidratat, moale și nu mai este electrizant. Nu provoacă mătreață sau mâncărimi la scalp. Pentru mine, este o mare comoară printre șampoane și cu siguranță îl voi comanda din nou!
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.