Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.





Fotografiile și videoclipurile tale cool










Recenzii – 29
Aceasta este cea mai bună cremă hidratantă. O folosesc de aproximativ 6 luni.
O cremă hidratantă bună
Crema perfectă pentru tenul cu probleme. Textura este ușoară, dar foarte hidratantă. Are și un miros plăcut.
Crema hidratează foarte bine, lăsând pielea moale și hrănită. Funcționează foarte bine sub machiaj.
N-am mai găsit așa ceva, asta e cel mai bun!!
Crema a venit într-un ambalaj practic de 2 ml, pe care îl puteți încerca odată cu comanda. Este puțin mai groasă, dar se poate întinde destul de ușor, nu are un miros puternic. Este potrivită și pentru vreme rece și nu aveți nevoie de multă cantitate pentru o singură utilizare - 2 ml sunt suficienți pentru două utilizări.
Îmi place foarte mult această cremă. Este foarte ușoară, are un parfum plăcut și delicat, se absoarbe rapid și hidratează bine cu utilizare regulată. Nu blochează porii!
Bună ziua. Recomand această cremă. O folosesc de 2 ani. Și este cea mai bună cremă pe care am avut-o vreodată. Am tenul problematic și această cremă m-a ajutat mult.
Crema mea preferată, o folosesc de peste un an, dar numai comandând de pe acest site pot fi sigură de originalitatea produsului. Este potrivită pentru tenul gras, mixt sau normal. O folosesc după Adapalene, deoarece are probiotice și restabilește foarte bine bariera cutanată.
Ușor, se absoarbe bine și hidratează perfect. Îl recomand.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.