Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.








Fotografiile și videoclipurile tale cool










Recenzii – 10
Am devenit foarte curioasă în legătură cu produsele Dr Ceuracle kombucha Essence-toner și gel-cream. De-a lungul anilor, am încercat o mulțime de produse de îngrijire facială. Am comandat și de la mai multe mărci de aici în ultimele luni. Foarte puține dintre ele le folosesc complet. Puține le-aș comanda din nou. De obicei, renunț la aceste produse. Acestea sunt printre excepții. Au un efect benefic asupra pielii deshidratate. Am observat asta și cu booster-ul Torriden Dive in. Piele tânără, proaspătă, ten mai sănătos, mai luminos. Esența este un produs bifazic, un fel de produs hibrid, ca și cum ar fi tonic și cremă într-unul. Nu are parfum, cel puțin eu nu miros nimic. Gel-cream este, de asemenea, unică. Are un miros plăcut, de ghimbir. Este, de asemenea, un fel de hibrid pentru că nu este specific gel-like. Așa pare, dar când o aplic pe față, pielea mea se simte ca o cremă. Simt că este hrănitoare și regeneratoare. Cu toate acestea, este super ușoară, iar rezultatul este o piele sănătoasă, strălucitoare, proaspătă și hidratată.
Ambele produse sunt foarte bune. Toner ul are o textura milky si hidratează pielea foarte bine, iar crema este wonderful. Sunt un fan kombucha asa ca m am bucurat tare mult cand am gasit acest set. Mulțumesc! Le recomand, dar nu in vara, dacă nu aveti tenul deshidratat.
Am comandat prima data kombucha si dupa cateva zile de utilizare pot spune cu siguranta ca imi place foarte mult, iar combinat cu crema este pur si simplu uimitor.
Am făcut deja acest set de două ori cadou și sora și prietenul meu nu îl pot lăuda suficient. Și este frumos ambalat 🫶🏽🌸🫶🏽
Mi-a plăcut foarte mult, mai ales esența ❤️ Hidratează atât de bine, fața strălucește, arată sănătos. Am încercat deja alte câteva esențe, dar mă gândesc să revin la aceasta!
După ce am citit recenzii pozitive despre aceste produse, am decis să încerc acest set și sunt încântată👍 Ambalajul este din sticlă, ceea ce apreciez foarte mult. Esenta usoara si crema gel perfecta pentru primavara. Recomand👍
Cel mai bun set pentru primavara/vara. Datorită consistenței lor ușoare, se absorb foarte repede. Nu lasa o dunga grasa.
Atat crema cat si esenta sunt ambalate in sticla si nu plastic, ceea ce apreciez foarte mult. Am tenul acneic si gras, nu imi astupa porii si de asemenea simt ca tenul meu este mai putin gras dupa ce o folosesc. Crema este absorbită în piele aproape imediat și nu este lipicioasă după aplicare. Nu se pete deloc după aplicarea spf și/sau machiaj. Am cumpărat acest pachet mai mic pentru testare, dar cu siguranță voi cumpăra și produsele la dimensiunea completă, pentru că m-am îndrăgostit de ele😍😍
Acesta este un set grozav. Hidratează bine pielea, o luminează frumos și este un bun fond de ten pentru machiaj. Îmi place că hidratarea poate fi ajustată cu numărul de aplicații în funcție de starea și tipul pielii. Nu provoacă erupții pe față, nu se lipește și se absoarbe rapid. Cu siguranta voi achizitiona produsul full size.
Sunt încântat! Am comandat pachete mai mici de testat și știu că o voi comanda din nou! Hidratează foarte bine, se absoarbe rapid, iar pielea strălucește din interior. Am tenul mixt (gras), mi-a fost teama sa nu devina repede gras, dar e super!Recomand din toata inima
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.