Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.





Fotografiile și videoclipurile tale cool










Recenzii – 32
Îmi place textura lui, culoarea lui, nu cred că protejează prea mult, nu știu, îl folosesc, nu m-am ars, l-am schimbat, am vrut să pot aplica mai mult fără această culoare. De asemenea, cred că este pentru fete mai tinere. Am 60 de ani.
Folosesc acest SPF de șase luni și nu pot spune suficiente lucruri bune despre el! Este plăcut, are un miros plăcut, este ușor și eficient!
L-am folosit în loc de cremă BB pentru tenul roșu și deschis. A evidențiat puțin zonele uscate, dar în rest a fost plăcut și a uniformizat tenul. Nu prea lucios iarna. Ambalaj bun.
Crema e verde, forma e verde, uscată, cojită... se simte ca betonul! Șocant. Din fericire a fost un cadou, așa că nu regret banii. Cu siguranță nu e pentru mine.
E bun, dar am avut parte de ceva mult mai bun. E greu, lasă o tentă albă, trebuie să mă demachiez de pe sprâncenele tatuate cu un demachiant.
Pentru mine, este o cremă de protecție solară excelentă, mai ales pentru tenul înroșit, dar atenție, trebuie să o întinzi mult și chiar dacă este foarte lichidă, este destul de densă pe față. Parfumul nu este pentru mine (arbore de ceai), dar asta e individual :). În rest, produsul este bun, răcorește plăcut și cu stratificarea potrivită este confortabil.
Este o cremă lichidă, cu o tentă verzuie, care lasă un strat ușor pe față. Pe tenul meu, are un efect de echilibrare, contracarând roșeața, așa că o port în loc de cremă BB/fond de ten. Nu irită, dar iarna trebuie să aplici altă cremă hidratantă dedesubt pentru a evita zonele uscate.
Din păcate, această cremă nu funcționează pentru tenul meu. Lasă o peliculă ușor verzuie pe piele.
Ei bine, am primit acest produs cadou de la fete și trebuie să vă mulțumesc enorm! Mi-a plăcut foarte mult! Am tenul extrem de gras, cu roșeață! Cu acest produs evit să aplic fond de ten pe toată fața, deoarece mi-a calmat roșeața intensă! De asemenea, sunt foarte fericită pentru că nu strălucesc nici măcar după ore întregi, ceea ce este incredibil pentru mine!! Sunt foarte încântată!!! Mulțumesc încă o dată!!!!
Lasă o peliculă albă incredibilă... nu se poate repara nici măcar cu machiaj.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.