Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.




Fotografiile și videoclipurile tale cool










Recenzii – 38
Ulei excelent, parfum foarte plăcut, nu este lipicios! Folosesc doar produse de la acest brand pentru părul meu și îmi place foarte mult!
Parfum foarte delicat. Nu prea am simțit un miros puternic, aș prefera să fie parfumat, dar știu că multor oameni nu le plac uleiurile puternice, așa că ar fi perfect pentru tine. Eu prefer mirosurile mai puternice, dar asta e preferința mea. În rest, este un ulei foarte delicat, nu prea îngreunează părul. Am constatat că majoritatea uleiurilor îmi îngreunează și îmi fac părul să arate gras. După spălare, mi-am uscat părul cu prosopul și am adăugat puțin pe mijlocul și vârfurile părului, apoi l-am periat foarte ușor, iar părul meu nu a devenit aspru sau gras, așa că e un 10/10 pentru mine.
Formulă mult mai ușoară decât uleiurile din farmacii. Părul meu o absoarbe bine. (ondulat, încâlcit, des) Cu siguranță o voi folosi de acum înainte. :)
Îl folosesc imediat după ce mă spăl pe păr, nu-l lasă gras, dar îl hidratează. Uleiul are un miros foarte slab, dar plăcut. Ambalajul elegant este un plus 😊.
După spălare, aplic ulei pe păr, hidratează frumos și face părul ondulat să se onduleze frumos după uscare.
Ulei de păr plăcut, miroase frumos. Îl aplic pe păr la jumătatea uscării cu foehnul. Uleiul nu-mi îngrașă părul, îl lasă neted și strălucitor.
Un ulei foarte bun, cu o textură plăcută care nu încarcă părul și un parfum foarte plăcut.
hidratează și nu îngreunează
Îl folosesc doar de câteva zile, dar vârfurile mele despicate par să se fi vindecat, părul meu este moale. Îl folosesc pe părul umed, dar și a doua zi după spălare, când vârfurile par puțin mai uscate.
Nu prea mult
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.