Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.




Fotografiile și videoclipurile tale cool










Recenzii – 14
Consistența mi s-a părut puțin groasă la început. Dar este foarte plăcută pe piele (am ten gras, pori dilatați, puncte negre) și este excelentă, cu o îngrijire adecvată pentru problemele menționate anterior desfundă porii și, deoarece este ușor colorată, oferă și o acoperire subtilă.
Textură ușoară, pătrunde rapid în piele. Nu lasă urme albe și este ușor de aplicat machiaj deasupra.
SPF excelent, accesibil. Nu am nicio obiecție. Confortabil, non-lipicios, finisaj mătăsos și nu se șifonează. L-aș cumpăra din nou cu plăcere.
Mi-a plăcut crema - este ușoară, se absoarbe rapid, matifiază ușor și iluminează pielea. Este plăcută pe față, nu lasă o strălucire grasă. SPF-ul este ridicat, protejează bine. Singurul minus este că, atunci când este aplicată pe pleoape, poate provoca arsuri la ochii sensibili, așa că este mai bine să o folosești doar pe față.
Crema în sine este destul de grasă. Sentimentul că este mai puțin necesar decât alte creme. Consistență și miros plăcute🐽 Compoziția este grozavă, iar marca este de încredere 💖
Am tenul mixt și acest spf funcționează grozav pentru mine. este destul de groasă, albește și pielea, ceea ce îmi place foarte mult. Vă recomand :)
Spf mai gros, pentru mine mai potrivit pentru iarnă, pentru că am tenul mixt și prefer un aspect de ten mai „mat”. Din păcate, nu am reușit să fac fotografii frumoase direct pe piele, așa că cel puțin aceasta pe mâini: 1. Imediat după mânjire (inițial va face un strat alb și dungi). 2. Câteva minute mai târziu (petele au dispărut, finisajul „rouat” rămâne. 3. Comparație imediat după aplicare și după câteva minute. 4. Crema este complet absorbită. Filmul alb se estompează pe pielea mea foarte palidă, dar nu sunt sigur că ar avea același efect asupra unei persoane mai întunecate.
A fost mulțumit de cadou
În general, este un spf bun. Poate avea un pic alb, dar dacă ștergi puțin ulei sau folosești machiaj, funcționează bine! Dau doar 3 stele pentru ca contine talc :(
Un alt produs grozav de la elizavecca. Această protecție solară are o consistență puțin mai groasă și se absoarbe puțin mai mult (deci poate să nu se potrivească tenului foarte gras), dar nu lasă un filtru alb ca majoritatea cremelor solare. Am tenul mixt si nu s-a simtit deloc greu dupa aplicare. Pur și simplu se răspândește. Are o culoare roz-bej și miroase ușor cremos. Este un spf grozav pentru preț și mi s-a potrivit personal.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.