Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.




Recenzii – 3
Nu are efect de bule, este doar o mască neagră, arde pielea. Nu o recomand.
Ambalaj complicat, nu a fost efectul de puf la care mă așteptam. În general, o experiență ciudată. Efectul nu a fost chiar atât de rău :) nu primești niciodată nimic în plus dacă încerci o mască.
Pentru mine, această mască nu mi-a făcut pielea neplăcută și a fost complicat de împachetat înăuntru. Nu pentru mine
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.