Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.

Fotografiile și videoclipurile tale cool










Recenzii – 10
Îl recomand. Produs foarte bun.
Am încercat pentru prima dată și nu am niciun regret! Are o formulă blândă, perfectă pentru tenul sensibil ca al meu. Nu-mi usucă fața după utilizare, de aceea nu am avut deloc erupții cutanate. Este foarte greu să găsesc un produs care să se potrivească tipului meu de ten, așa că sunt recunoscătoare că l-am găsit! Recipient mare la un preț accesibil, trebuie să spun! Îl folosesc doar o dată pe săptămână pentru exfoliere.
Pentru mine, cel mai bun peeling - blând, nu irită și nu zgârie. Nu are particule ascuțite, ci ceva asemănător cu hârtia mărunțită. De obicei, pielea mea este iritată după peeling-uri, dar nu deloc după acesta. De asemenea, are un miros plăcut și discret.
Este foarte delicat. Exfoliază ușor, dar nu usucă. Pielea mea se simte hidratată după ce îl folosesc.
Un gel exfoliant foarte bun și interesant. După aplicare, se simte ca și cum l-ai rula sub degete. Este blând, dar eficient. Are un parfum plăcut și delicat. Nu provoacă alergii sau iritații.
Eram obișnuită cu peelingurile „clasice” care conțineau niște semințe mici sau particule mai aspre. Acesta? Un peeling foarte delicat, care nu exfoliază, ci curăță ușor. L-aș compara cu senzația de hârtie mai dură, fărâmițată pe față :D Grozav pentru mine!
Un peeling foarte plăcut, îl recomand, fața mea se simte magică după ce îl folosesc.
Peeling-ul este excelent pentru persoanele cu piele uscată și sensibilă ca mine. Nu curata in profunzime, exfoliaza delicat epiderma, ambalajul este imens dar cu siguranta voi mai cumpara unul.
Cel mai bun peeling pe care l-am folosit vreodată, face ceea ce pretinde :)
Excelent scrub, am cumpărat deja alt pachet. Recomand tuturor
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.