Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.



Fotografiile și videoclipurile tale cool










Recenzii – 32
Un plus excelent pentru rutina mea de îngrijire a pielii.✨ Ser excelent.
Produs foarte frumos..
Acest ser cu peptide este bun, dar îl folosesc pentru o perioadă scurtă de timp ca să văd rezultate. Singurul lucru care nu-mi place la el este aroma sa.
Îmi place. Pielea mea se simte foarte plăcută după ce îl folosesc.
Esfolio Ser facial cu fiole energizante cu peptide Îl ador pentru mirosul său. Unora nu le place, dar mie îmi place foarte mult))) Plăcut la atingere, hidratează bine, ușor de aplicat. Așa că următoarea comandă va fi pentru mine și mama mea)))
Serul este destul de bun, hidratează frumos, dar pentru mine dezavantajul este ambalajul și mirosul. Serul este greu de scos din fiolă și are un miros neplăcut de citrice pentru mine. Din fericire, se estompează repede.
Produs excelent, îmi place foarte mult ambalajul și serul în sine. Îmi hidratează foarte bine pielea ușor uscată. Raportul preț-performanță este, de asemenea, excelent!
Am mai avut și alte seruri cu peptide, dar acesta mi se potrivește perfect. Are o consistență lăptoasă, miroase plăcut, iar prețul este imbatabil. Pielea mea se simte minunat după ce îl folosesc. Se potrivește tenului meu mixt.
Am ten mixt, dar sensibil, iar acest ser a fost perfect pentru el. Are o textură groasă, dar se absoarbe rapid și nu este deloc greu sau lipicios pe piele. Am avut, de asemenea, probleme cu porii înfundați, acnee și comedoane înfundate. Cred că acest ser (cu siguranță în combinație cu alte produse) mi-a ajutat pielea. Când l-am aplicat seara, porii mei nu erau la fel de mari dimineața ca seara. Atașez și fotografii (prima este din mai, iar a doua este din octombrie). Atenție dacă sunteți sensibil la parfumuri, deoarece acest ser este parfumat. Nu mă deranjează mirosul și, pentru acest preț, chiar face minuni.
Am sentimente amestecate în legătură cu această fiolă. Prețul este bun, consistența este plăcută, groasă, dar în același timp se absoarbe rapid și nu lasă o senzație grasă sau lipicioasă. Ceea ce mă deranjează foarte mult, însă, este mirosul - este atât de artificial, citric, încât se simte destul de chimic. Pipeta nu este nici ea tocmai ideală, pare puțin prea lată pentru deschiderea îngustă și este și mai scurtă decât sticla, așa că spre final restul produsului este aproape imposibil de scos. Per total, nu este complet rea, dar probabil voi lua o altă fiolă data viitoare.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.