Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.




Fotografiile și videoclipurile tale cool










Recenzii – 62
L-am cumpărat de mai multe ori, gustul e foarte greu de obișnuit, e ușor înțepător. Totuși, am experimentat efectul de albire. Ceea ce nu mi-a plăcut deloc a fost ambalajul, e din metal și e destul de greu de stors, mai ales când a mai rămas puțin în el.
Pasta are un ambalaj, o textură și o culoare frumoase. Ustură puțin în gură, așa că nu o recomand dacă cineva are probleme în cavitatea bucală. Curăță bine, dar nu mi-a albit prea mult dinții. În rest este ok.
Pastă destul de bună. Fără defecte vizibile, miros plăcut în gură după utilizare, cumpărată de două ori, lucru pe care nu îl regret. Singurul dezavantaj este că poate fi mai greu de stors la sfârșitul utilizării.
Pasta nu mi se pare extrem de fierbinte. Îmi amintește de apa Listerine originală când a fost vândută prima dată aici. Este foarte abrazivă - asta e ceva ce nu am găsit nicăieri. Chiar dacă scrie că nu subțiază smalțul, sunt puțin speriată și folosesc pasta o dată la două zile. Albește - probabil datorită abrazivitatii. Nu am dinți sensibili după aceea (dar sunt atentă la presiunea periuței).
Ceea ce îmi place cel mai mult la pasta de dinți Euthymol este consistența sa groasă, ai nevoie doar de o picătură mică. Face spumă excelentă și, după curățare, dinții sunt frumos netezi, în plus, îți lasă gura cu o senzație de prospețime. Și prietenul meu o folosește și este la fel de încântat ca mine 😊 Singurul lucru cu care trebuie să te obișnuiești este că te arde puțin în gură la începutul periajului. Dar după 1-2 minute se oprește și apoi este complet bine 😊 Pentru mine, este mult mai bine să cumpăr o pastă atât de calitativă de la KSisters decât să cheltui bani pe paste scumpe în magazinele obișnuite, care adesea nu au niciun efect suplimentar. O cumpărăm în mod regulat și uneori chiar oferă mostre, ceea ce este un bonus frumos.
Sincer, nu îl recomand persoanelor cu dinți sensibili - nu am putut bea nimic rece a doua zi.
Folosesc pasta de dinți de albire Euthymol de ceva vreme și, în general, sunt mulțumită de ea. Îmi curăță dinții foarte bine și este potrivită și pentru dinții sensibili. Deoarece port și aparate de contenție, o pastă de dinți blândă este deosebit de importantă pentru mine - iar aceasta mi se potrivește foarte bine. Pasta de dinți are un miros destul de puternic și un gust intens. La început, acest lucru m-a deranjat puțin, dar te obișnuiești cu el în timp. Acum îmi place chiar și senzația de prospețime și gustul post-peraj. Îmi este greu de judecat în acest moment dacă are într-adevăr un efect de albire, deoarece nu pot evalua cu adevărat cât de puternic este efectul de albire din cauza aparatelor de contenție. Ceea ce nu-mi place atât de mult, însă, este ambalajul. Tubul este fabricat din metal și este foarte rigid, ceea ce face destul de dificilă extragerea pastei de dinți. Per total, o pastă de dinți bună, în special pentru dinții sensibili.
Aceasta este a doua oară când cumpăr această pastă de dinți și sunt plăcut surprinsă de cât de repede îmi albește dinții. Rezultatele sunt vizibile după scurt timp. Sunt foarte mulțumită și o recomand cu plăcere.
Euthymol a devenit pasta mea de dinti preferata. Tot timpul am cautat paste de dinti naturale, fara fluor. Iar aceasta e mai mult decat atat; are gustul inconfundabil, puternic, dar placut, are ingrediente foarte bune si materialul tubului este altceva fata de clasicul plastic. Foarte multumita. Multumesc ksisters pentru livrare. P.S. packaging dragut ☺️
După ce te speli pe dinți cu această pastă de dinți, simți cu adevărat că sunt mai albi, dar dacă ai dinți sensibili, probabil că nu aș recomanda să o folosești zilnic, deoarece simt că îți face dinții mai sensibili.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.