Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.





Fotografiile și videoclipurile tale cool










Recenzii – 45
Am citit multe lucruri bune despre el. Nu este produsul potrivit pentru pielea mea uscată.
O cremă foarte plăcută, cu consistență de gel. Are un efect de lifting vizibil și este plăcut hidratantă. În plus, particulele de aur iluminează frumos pielea.
Un gel-cremă cu o textură ușoară și delicată. Particulele aurii sunt frumos distribuite și adaugă o notă de strălucire. Există o ușoară senzație de strângere după aplicare, dar per total, experiența este pozitivă. Borcanul de sticlă este un plus pentru mine.
Piele foarte frumoasă și strălucitoare după utilizare
Cel mai bun produs pe care l-am pus vreodată pe piele. Lasă o senzație perfectă ore întregi!
Cremă ușoară foarte bună - se absoarbe repede, dar lasă pielea hrănită - o folosesc ca și cremă de zi sub machiaj.
Crema este frumoasă, vizual vorbind ;) Per total, nu simt prea multă hidratare după ce o folosesc. Nu-mi place consistența gelului. Am lăsat-o pe sora mea să o încerce, dar a iritat-o rău de tot; toată fața i s-a înroșit și i s-a mâncărit. A fost o achiziție cam proastă.
Mi-a placut, hidrateaza, face pielea stralucitoare si este potrivita pentru machiaj!
Am încercat această cremă imediat după ce am primit transportul de produse cosmetice. În consistență este ca un gel. Foarte usoara si se absoarbe aproape imediat. Sincer, prefer cremele mai consistente, dar cred că va rezista ani de zile. Cât despre acest aur, nu văd aceste pilituri după aplicare. Este un gel-cremă atât de așa. Nu am observat nicio superputere a lui. Nu provoacă alergii, ceea ce este un mare plus.
Super crema antirid
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.