Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.






Fotografiile și videoclipurile tale cool



Recenzii – 1
O folosesc de câteva luni, am cumpărat-o după o infecție facială severă care mi-a distrus complet bariera de protecție și sunt foarte mulțumită de ingredientele blânde și calmante și de textura gelului lăptos care se absoarbe rapid, dar fața mea rămâne hrănită și nu uscată. Cel mai important lucru pentru mine la o cremă de noapte este să nu mă trezesc dimineața cu fața grasă. Și asta nu s-a întâmplat niciodată cu această cremă. Acum că bariera mea și-a revenit, folosesc această cremă de noapte de 3-4 ori, adică pentru a calma după utilizarea ingredientelor active/acizilor, pentru a calma pielea. O recomand tuturor, oricărui tip de piele, chiar și celor foarte sensibile.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.