Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.


Fotografiile și videoclipurile tale cool










Recenzii – 29
Produsul este grozav, nu este potrivit pentru utilizare zilnică. Mai degrabă o dată la două zile sau de 2-3 ori pe săptămână. Când îl aplicam în fiecare seară, se forma o peliculă grasă pe pielea mea. Paradoxal, abia la utilizare regulată a apărut efectul de piele odihnită.
Nu văd niciun efect anume și totul mi se lipește de față.
Îl folosesc la sfârșitul rutinei mele de seară, am primit o comandă cadou. Îmi place, deși este puțin lipicios pe față, dar este perfect ca mască de noapte înainte de culcare. Îmi place mirosul.
Masca hidratează foarte bine, dar nu este foarte plăcută pe față
Hidratează bine, dar nu-mi place cât de lipicios e. Apoi trebuie să aștept destul de mult ca să nu ajungă pe pernă.
Am primit-o cadou. Îmi hidratează pielea uscată și oferă o senzație de confort. Se simte o „strălucire” și o prospețime vizibile pe piele după ce am folosit masca în fiecare seară, timp de o lună. I s-a scăzut o stea deoarece conține parfum, care este destul de puternic. Este frumos parfumată, dar aș prefera o versiune fără parfum.
L-am primit cadou. Miroase foarte bine. Îmi lasă pielea foarte moale dimineața.
Am primit această mască cadou. Miroase minunat și hidratează fața.
Am primit acest produs cadou pentru achiziția mea și îl iubesc mai mult decât orice altceva am cumpărat! Intr-adevar indeplineste toate asteptarile mele, am pielea uscata si sensibila, aceasta masca imi calmeaza tenul, hidrateaza bine. Alte măști de dormit pe care le-am încercat mi-au făcut porii mai mari datorită calităților lor grele și uleioase. Dar acesta are o textură asemănătoare gelului, astfel încât masca se absoarbe mai bine. Îl poți folosi și pentru masarea feței. Lasă textură lipicioasă, dar nu-mi pasă, face treaba gata!
O mască cu o consistență de gel care hidratează foarte bine pielea și o face moale. Din păcate, după aplicare pielea este lipicioasă, iar gelul durează mult să se absoarbă, așa că după ce ne culcăm ștergem masca de pe pernă. O modalitate mai bună este să o folosești ca pe o cremă, adică să aplici un strat mai subțire și să-l masezi în piele, apoi dă un efect de hidratare frumos și, în același timp, putem dormi liniștiți fără a păta nimic.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.