Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.



Fotografiile și videoclipurile tale cool










Recenzii – 6
Crema hidratează și calmează bine pielea
E o cremă bună. Nu o folosesc de foarte mult timp, așa că nu știu dacă funcționează. Dar se absoarbe repede, nu e grea, nu pare să blocheze porii și are un parfum minunat. ^^
Am cumpărat din nou această cremă prima dată pentru soțul meu, dar după ce am mirosit-o, am început să o cumpăr pe furiș când nu se uita la mine și mi-a plăcut atât de mult cum mirosea și se simțea pe pielea mea, încât mi-am cumpărat și eu una 😂 acum că borcanul lui e aproape gol, va trebui să fac a treia achiziție a acestei creme, merită enorm!
Am cumpărat-o pentru soțul meu, care are tenul gras. Este o cremă de apă foarte delicată și ușoară, care se topește ușor în piele și hidratează foarte bine. Are și un parfum ușor, delicat și liniștitor. 10/10
Sunt în curs de a folosi această cremă, sau mai degrabă un gel, pentru că este un pic ca un gel, o folosesc noaptea pentru că după noapte dă un efect frumos de iluminare feței și nu înfundă porii. piele, o netezește frumos, nu lasă peliculă grasă, nu mi-a provocat iritații, cu siguranță o voi cumpăra din nou
În primul rând, sunt hipnotizat de aroma acestei creme. Prospețimea profundă a ierburilor suculente trezește și hrănește. Te inconjoara cu o stare plina de energie si lejeritate. Consistența este ușoară, asemănătoare unui gel. Pielea respiră bine, dar este maxim hidratată.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.