Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.





Fotografiile și videoclipurile tale cool










Recenzii – 22
O recomand, în opinia mea este o cremă foarte bună.
Am deja al doilea pachet, este excelent, are o consistență catifelată, miroase plăcut de fin, face machiajul să reziste toată ziua și un mare plus este că are SPF 50+.
La început, am crezut că nu o să-mi placă pentru că lăsa o peliculă lipicioasă și grasă, dar am decis să-i dau o a doua șansă. Se pare că îl aplicam prea curând după toner, ser și cremă. Și dintr-o dată îl pot recomanda. Mai mult, am observat un efect de estompare... Și, de fapt, abia acum, în timp ce scriam aceste recenzii, am observat că este catifelat și estompează 🙈 dar confirm: estompează, funcționează și are un preț excelent - ai grijă doar pe ce îl aplici și cât de des.
Consider că această cremă de protecție solară este foarte hidratantă. Recomand să o folosiți toamna și iarna, deoarece nu este doar o cremă de protecție solară, ci și un bun hidratant/cremă hidratantă.
Am tenul mixt și îmi este foarte greu să găsesc un SPF decent, însă acesta este minunat. Îmi hidratează zonele uscate, dar nu încarcă zonele grase, lăsând un finish glow. Inițial, nu am crezut că poate fi și o bază de machiaj, dar ma surprins când am realizat că fondul de ten se aplică mult mai uniform și fără pete, datorită acestui SPF. L-am recomandat cu încredere, dar este strict subiectiv, deoarece am avut prietene cărora le-au plăcut, dar și unele care au spus că lasă tenul prea încărcat. Nu aveam așteptări mari, deoarece prețul este unul mic față de celelalte SPF-uri (eu l-am prins și la reducere), însă sunt deja la al doilea tub și o să continui să-l cumpăr.
Din păcate, această cremă nu este chiar potrivită pentru mine. Am ten mixt, iar crema se absoarbe lent și lasă o peliculă grasă, chiar și cu o cantitate mică. În ciuda acestui fapt, o folosesc în continuare sub machiaj - nu lasă pete albe, iar pielea mea strălucește frumos toată ziua (dacă nu aplic prea mult).
Îl recomand, am al treilea pachet și e foarte plăcut sub machiaj, dar dacă pun prea mult, machiajul iese prea „gras”.
Din păcate, acest SPF nu mi s-a potrivit. Am ten mixt și consistența acestei creme este mai potrivită pentru tenul foarte uscat. Este mai groasă și pielea este strălucitoare mult timp după aceea. Cât despre machiaj, l-am folosit înainte de crema BB, dar nici nu mi s-a potrivit și am început să strălucesc foarte curând. În rest, crema miroase frumos și este potrivită pentru tenul sensibil - nu mi-a provocat nicio reacție alergică. Recomand produsul persoanelor cu ten foarte uscat și sensibil.
Am adăugat acest SPF la comandă pentru a avea transport gratuit și am fost foarte plăcut surprinsă. Chiar dacă am ten mixt, prefer un SPF mai gras. După aplicare, consistența se schimbă de la grasă la medie. Cu siguranță îl voi cumpăra din nou 👏
Am cumpărat-o pe baza recenziilor, dar nu mi se potrivește tenului. Crema are o textură plăcută, este ușoară, se întinde bine, dar lasă pielea strălucitoare pentru un timp destul de lung. Drept urmare, nu mă machiez întotdeauna foarte bine. E ok pentru un test, dar nu o voi mai cumpăra. Poate se va potrivi mai bine altor tipuri de ten.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.