Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.




Fotografiile și videoclipurile tale cool





Recenzii – 7
Am cumpărat acest toner ca să-l încerc. Este uimitor, îmi readuce fermitatea tenului în profunzime...
Cel mai bun toner al meu, face minuni atunci când este folosit cu ser. Se absoarbe imediat, am cumpărat următorul. L-am turnat într-un dozator mic și l-am folosit ca spray, este mai practic, dar este și convenabil de utilizat cu originalul.
Tonerul împrospătează și calmează pielea. Parfumul este neutru, tipic cosmeticelor coreene. Îl recomand cu căldură.
Un toner fantastic care inundă rapid pielea cu PDRN ca tratament pregătitor. În general, nicio altă marcă nu oferă concentrații mai mari de PDRN. Combinat cu serul de 3% și crema minunată, are un efect puternic. Nu am avut niciodată o piele atât de vizibil suplă și sănătoasă, cu o barieră atât de puternică. Acest toner contribuie cu siguranță la acest lucru. Apreciez, de asemenea, că vine într-o sticlă generoasă de 300 ml! Merită cu siguranță să încerci această marcă!
Am pielea uscată, ochii sensibili și riduri ici și colo. Așa că evit parfumul și alcoolul și sunt destul de greu de găsit, dar acesta este un toner uimitor, pielea mea este netedă și plină după el, două straturi și o cremă sunt suficiente și sunt mulțumită, așa că este excelent pentru mine.
Îmi place loțiunea tonică, e ușoară, ca o loțiune, nu irită, se absoarbe repede, piele 37 de ani, recomand să o încerc.
Tonerul este foarte fluid și hidratant și lasă pielea frumos catifelată. Conține pdrn și niacinamidă, îmi place foarte mult!
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.