Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.






Fotografiile și videoclipurile tale cool










Recenzii – 18
Silicon ușor excelent, s-a absorbit frumos în piele. Pielea a fost plăcut hidratată și, cel mai important, fără o senzație lipicioasă.
Crema are o consistență excelentă și se întinde foarte bine. O aplic de două ori pe zi și este foarte bună.
Este o cremă hidratantă ușoară, potrivită pentru sezonul cald. Este potrivită și pentru tenul sensibil.
Pielea mea este deshidratată și sensibilă. Pielea mea adoră această cremă, deși nu este suficientă pentru mine iarna, voi avea nevoie de ceva mai gros pentru acea perioadă, dar cu siguranță voi folosi această cremă primăvara și vara. Este o cremă ușoară, nu simt că mă sufoc, pielea mea este moale după ce o folosesc.
Foarte bun. Se absoarbe cu un masaj ușor și nu încarcă pielea.
Am văzut crema acestui brand în rutinele mai multor influenceri. Și toți mi-au recomandat-o, așa că am încercat-o și eu. Am probleme cu porii înfundați și aceasta este o cremă care nu-i înfundă. Este ușoară și îmi lasă pielea frumos hidratată, fără un efect lipicios.
Aș recomanda cu siguranță crema tuturor celor cu ten mixt 😊. Hidratează frumos, dar în același timp nu este prea gros, deci nu astupă porii. Îl folosesc de aproximativ 3 luni și, în combinație cu alte produse de la aceeași marcă, pielea mea este aproape fără acnee ✨.
Pentru tenul meu destul de normal, crema nu face nimic. Nu văd niciun efect, nu voi mai cumpăra această cremă.
Am o piele mixtă predispusă la acnee și acest produs este un hidratant excelent. Il folosesc de peste 2 saptamani si este foarte grozav, usor pe fata si se absoarbe rapid. Lasa pielea foarte fina si supla. Il recomand cu toate cele 10 voturi.
Crema are o consistenta foarte usoara, se absoarbe foarte repede, perfecta sub machiaj. Crema este super hidratanta;)
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.