Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.






Fotografiile și videoclipurile tale cool










Recenzii – 68
Am tenul sensibil, predispus la acnee, iar cremele cu SPF blochează adesea porii. Aceasta este ușoară, se absoarbe ușor și nu o simți pe piele. Nu am observat încă nicio îmbunătățire a cicatricilor mele de acnee, dar probabil va dura câteva luni :)
Am fost uimită de prima aplicare!! Crema este atât de ușoară, ușor de întins și se potrivește perfect tenului meu mixt. Mulțumesc foarte mult pentru test, aceasta este noua mea cremă de zi cu zi cu factor de protecție!!
SPF excelent pentru pielea sensibilă. Se absoarbe rapid în piele, nu lasă urme albe. Merge bine și sub fondul de ten ❤️
Pentru mine, aceasta este una dintre cele mai bune creme de protecție solară, se întinde frumos, are o consistență plăcută, nu ustură, nu-mi irită pielea și am pielea sensibilă și vasculară. Deși, cum a scris cineva, pielea strălucește după aplicare, se întâmplă, dar după un timp crema se absoarbe și devine destul de mată.
Această cremă de protecție solară cu SPF este cu adevărat fantastică - protejează bine pielea, uniformizează nuanța pielii și o face să arate sănătoasă. Nu provoacă erupții sau iritații, ceea ce este foarte important pentru mine. După ce o folosesc, pielea mea se simte netedă, moale și plăcută la atingere. Protejează bine pielea, uniformizează nuanța pielii și o face să arate sănătoasă.
Excelent. Îl folosesc de peste un an și nu dezamăgește niciodată. Se absoarbe foarte bine și nu este gras. Chiar și reaplicat peste machiaj, nu lasă reziduuri. Îl recomand.
Face minuni pe pielea mea. Este prima dată când încerc acest brand datorită acestei mostre. Crema este ușoară, nu lasă reziduuri lipicioase și are chiar și un ușor efect matifiant.
Recomand cu căldură acest spf, este ușor, nu este alb, nu înfundă pielea, este plăcut de aplicat și de purtat și se potrivește foarte bine cu machiajul pentru că nu se șifonează 🔥
Crema are o consistență foarte plăcută (nici prea groasă, nici prea apoasă), se întinde ușor și este complet insesizabilă. Hidratează bine. Nu blochează porii și nu lasă urme albe. Pentru tenul meu gras/mixt, se simte puțin după aplicare (deși cred că arată bine și natural), dar acest efect dispare în timp. Cred că crema este potrivită pentru toate anotimpurile.
Crema e bună, dar nu știu de ce se usucă vârful așa repede, alte creme nu au acest efect.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.