Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.





Fotografiile și videoclipurile tale cool










Recenzii – 116
Am pielea foarte sensibilă.. este foarte important pentru mine să aleg crema potrivită, care să nu fie groasă, densă.. ca să nu-mi înfunde porii, ceea ce provoacă rapid o erupție cutanată. Această cremă este excelentă pentru mine, este foarte asemănătoare cu crema de la marca Purito. Aceasta este și ea ca un gel, nu simt că este prea apoasă.. mai degrabă depinde de ce ser folosești sub această cremă. O folosesc de aproape o lună și până acum nu am avut experiențe negative pe care să le pot atribui acestui produs. Îl recomand pentru pielea sensibilă predispusă la pori înfundați.
Are o textură apoasă foarte ușoară, tenului meu mixt gras îi place foarte mult. Nu irită și se absoarbe rapid. Îl voi cumpăra din nou.
Am tenul foarte gras și, dintre toate cremele pe care le-am testat sub machiaj, aceasta funcționează cel mai bine pentru mine. Am folosit deja cam trei tuburi. Nu mă îngreunează cu fond de ten, ceea ce mi se întâmplă des. Îmi place cel mai mult pentru consistența sa de gel - am încercat și o cremă similară într-o sticlă albastră de la aceeași marcă, dar este prea „cremoasă” pentru tenul meu și mă face să arăt imediat strălucitoare. Am tenul predispus la acnee și acest gel nu m-a iritat niciodată; de fapt, simt că îmi calmează pielea. Dacă ai tenul foarte gras, cred că acest produs va funcționa bine pentru tine. Totuși, nu l-aș recomanda ca și cremă hidratantă. Personal, folosesc o altă cremă pentru hidratare, de exemplu, noaptea.
Nu am tenul sensibil și folosesc diferite tipuri de produse de îngrijire a pielii de peste un an și niciunul nu m-a afectat, cu excepția acestui produs. L-am folosit doar o săptămână și pe parcursul săptămânii am avut coșuri mici care au apărut ici și colo, dar nu m-am gândit prea mult la asta, însă acum a trecut exact o săptămână și m-am trezit cu vreo 10 coșuri mici noi, care pe parcurs s-au transformat în peste 20.
Consistența acestui produs nici măcar nu este una de cremă-gel, dar aș spune că este aproape apoasă. Pentru unii, ar putea fi potrivit, mai ales pentru vară sau dacă cineva are tenul extrem de gras. Eu am ten mixt, predominant gras în zona T și normal în zona din jur. Pentru mine, aproape că nu hidratează deloc (am aplicat și un ser hidratant înainte de aplicare), ci mai degrabă poate calma. Deci, aceasta este singura modalitate prin care își îndeplinește scopul.
Îl folosesc de mai puțin de un an. Mă ajută cu tenul meu gras, roșeața și erupțiile cutanate. Îmi cumpăr un al doilea pachet 👍🏼❣️
Fiica mea îl folosește, are acnee și i-a calmat fața.
În sfârșit, o cremă hidratantă foarte ușoară și confortabilă pe care o căutam de mult timp. Este perfectă pentru primăvară și vară. La început îmi provoca coșuri mici, dar apoi a dispărut complet.
Îmi place la nebunie această cremă, e delicată, răcoritoare și nu-mi lasă fața grasă!!
O cremă delicată pentru ten normal și mixt, perfectă pentru vară.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.