Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.


Fotografiile și videoclipurile tale cool



Recenzii – 1
Am citit o mulțime de recenzii bune despre acest produs, așa că am decis să-l încerc și eu. Și nu am regretat. După prima aplicare, am simțit un rezultat vizibil - hidratare care a persistat mult timp. Tonerul nu are miros, ceea ce este un avantaj pentru mine personal. Consistența este puțin mai groasă decât cea a apei. Ușor de aplicat și ușor absorbit de piele. În ceea ce privește dischetele demachiante care vin în kit: se simt oarecum ca niște spumă de cauciuc și sunt subțiri. Per total, sunt foarte mulțumit de achiziție.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.