Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.








Fotografiile și videoclipurile tale cool









Recenzii – 5
Am primit deja o geantă de pânză cadou și îmi place foarte mult să o port pentru că este rezistentă și mare. Și are și un buzunar în interior pentru chei sau portofel. Așa că sunt foarte mulțumită de aceasta. La fel de bună calitate și chiar mai frumoasă.
Am fost foarte mulțumită de această geantă 🫶🏻 doi ani cu K-sisters <3
Din moment ce am primit-o cadou, probabil nu e frumos să critic prea mult, dar vreau să menționez, în cazul în care cineva o cumpără la preț întreg, că gențile nu sunt de calitate. Cusăturile sunt strâmbe în partea de jos, o parte este cusută strâns, cealaltă deloc (se poate vedea în prima fotografie atașată). Firele sunt slăbite pe alocuri, materialul este uzat. Geanta este foarte mare, mânerele sunt prea lungi, cu siguranță nu va fi potrivită pentru o fată mai scundă să o agațe pe umăr. Când este pliată, ocupă mult spațiu în geantă (dacă încăpea). Mă așteptam la un produs mai compact și de calitate.
Am primit o geantă cadou😻 foarte confortabilă, de bună calitate și are o culoare verde frumoasă💚 destul de încăpătoare, așa că o poți lua la plajă, la magazin și la plimbare💕
Am primit un cadou astăzi și nici nu mă așteptam să fie de o calitate atât de bună. Este foarte bine făcut, robust, frumos și are o culoare minunată. M-am bucurat enorm să-l primesc cadou. Mulțumesc, Ksisters!
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.