Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.

Fotografiile și videoclipurile tale cool






Recenzii – 4
Această cremă de mâini este incredibilă. Hidratează bine, se absoarbe rapid. Dar nu aș plăti atât de mult pentru ea. Mi-a plăcut foarte mult, dar prețul este prea mare pentru mine.
Parfum absolut superb, formulă delicată, ușoară, se absoarbe rapid, hidratează și hrănește perfect pielea mâinilor fără a lăsa o peliculă grasă. Pielea este moale și suplă, iar senzația de uscăciune dispare imediat.
Nu e o cremă rea, dar e ciudat că prețul ei a crescut cu chiar și 5 euro...
Această cremă este pur și simplu uimitoare! Are o consistență perfect groasă și hrănitoare, parfumul de mosc este pur și simplu preferatul meu, crema se absoarbe rapid. Cu adevărat perfecțiunea 🥳 O recomand tuturor celor ale căror mâini au nevoie de o hidratare perfectă și ar dori să adauge o senzație de bunăstare😍😍🥰🥰🥰
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.