Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.

Fotografiile și videoclipurile tale cool



Recenzii – 2
Am cumpărat acum toate versiunile disponibile ale acestei creme de mâini. Sufăr de piele uscată de la spălatul mâinilor atât de des încât mă doare. Am încercat-o pe cea roz dintr-un impuls și de atunci sunt dependentă. Am încercat roz, albastră și acum verde și toate sunt uimitoare. Poate că nu este pentru toată lumea, dar pentru mine mi-a îmbunătățit considerabil mâinile și senzația de uscăciune. Are un parfum delicat, dar proaspăt și distractiv, un ambalaj drăguț și este la îndemână de ținut în geantă sau în buzunar pe parcursul zilei și este singura cremă care mi-a ajutat mâinile și pielea fără a fi nevoie să o reaplic constant.
Per total, crema este ok, se absoarbe și iluminează puțin pielea. Pielea este netedă după aceea. DAR are un miros foooarte puternic de deodorant/șampon/gel de duș bărbătesc. Din păcate, nu o voi mai cumpăra.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.