Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.





Fotografiile și videoclipurile tale cool



Recenzii – 1
Inițial voiam altceva, dar cum nu era în stoc, l-am cumpărat pe acesta.... Are o formă bună, este confortabil de ținut în mână, dar pentru nevoile mele are vârfuri foarte moi. Dacă apăs prea tare, vârfurile se îndoaie în lateral. Am părul ondulat, nu foarte gros. În ciuda acestui fapt, nu pot aplica bine șamponul cu acest cap de masaj. Cred că nu este deloc destinat posesorilor de păr mai gros. Îl am de câteva luni și încă îi mai dau o șansă 😅 Dar, ca să fiu corectă, trebuie să spun că este destul de decent pentru un masaj facial. Mai ales pentru tâmple și frunte 😊
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.