Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.

Fotografiile și videoclipurile tale cool








Recenzii – 2
Crema are o textură ușoară, se absoarbe rapid și hidratează bine, dar personal, pentru pielea mea uscată, este mai potrivită pentru vremea mai caldă. Mai mult, crema nu are un parfum prea plăcut. Acord trei stele pentru ambalaj - capacul este fabricat dintr-un material care începe să se decojească în timp, iar particulele mici cad apoi direct în cremă.
Crema are o textura usoara si mirosul nu este ascutit dar putin specific Se usuca rapid pe piele, dar o lasa lipicioasa si se simte ca fata a fost acoperita cu un strat subtire de ceara o folosesc pentru zona decolteului, dar nu o voi mai comanda.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.