Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.






Fotografiile și videoclipurile tale cool



Recenzii – 3
După ce l-am pus, încă alunecă foarte mult timp și se mișcă chiar și la cea mai mică mișcare, așa că a trebuit să aștept cel puțin o jumătate de oră înainte să-mi pot continua treaba și, chiar și atunci când este în faza de uscare, încă există destul de multă mișcare. Se simte plăcut pe piele și hidratează bine.
Nu am văzut niciun rezultat special după ce am folosit această mască. A fost doar ok, nimic remarcabil. Partea bună este că nu mi-a irita pielea.
Mi-a plăcut foarte mult textura măștii, a fost foarte hidratantă, am pielea sensibilă și sunt foarte fericită că nu am avut nicio iritație. Îmi place strălucirea după ce am folosit masca.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.