Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.


Fotografiile și videoclipurile tale cool










Recenzii – 12
Mi-a plăcut foarte mult acest șampon, nu irită scalpul, are un miros plăcut. Părul meu este strălucitor, moale și nu se încurcă și nu se încrețește.
Am cumpărat Masil pentru volum, deoarece am părul subțire și puțin păr. Încă de la prima aplicare am fost șocată, o senzație incredibilă de volum de la șampon în sine, nu am cuvinte, este GROZAV. Am aruncat toate șampoanele convenționale pe care le aveam. Produsele au ajuns în Grecia în 7 zile, nu am cuvinte, am primit comanda cu o grămadă de mostre. Surori, vă ador! Vă iubesc, sunt foarte fericită!!!🥰🤩🤩🤩♥️♥️♥️
Am așteptat puțin timp să scriu o recenzie pentru a putea împărtăși experiența mea bazată pe utilizări multiple. Am cumpărat un pachet mai mic ca perioadă de probă, împreună cu o mască asortată. Mirosul și textura produsului sunt foarte plăcute, părul meu se simte deosebit de sănătos după utilizare, dar nu am simțit efectul de volumizare, de unde și cele 4 stele.
Dacă ai părul des, mega volum garantat, ți-l recomand.
L-am cumpărat la pliculețe; plec des în weekenduri, așa că am nevoie de cea mai mică cantitate posibilă. Un pliculeț este mai mult decât suficient pentru o singură utilizare. Îmi lasă părul moale și neted, lucru care îmi place foarte mult la șampoanele coreene. Părul meu este vopsit, dar nu are probleme.
După spălare, părul meu s-a simțit spălat, dar nu am observat niciun efect de volum. Poate cuiva îi va plăcea mai mult.
Îmi place șamponul, spală bine și adaugă puțin volum, e mai bine să-l folosești cu o mască și un balsam potrivite.
Nu mi-a plăcut. Nu adaugă volum. Deci nimic special.
Am cumpărat o mostră pentru a încerca. Păr moale. Mirosul este foarte plăcut, ca de la un salon. Adaugă puțin volum.
Am încercat o mulțime de produse cosmetice pentru păr, dar acest șampon mi se potrivește cel mai mult. Am părul scurt, așa că volumul este vizibil după ce îl folosesc, scalpul nu mă mâncărime și nu îmi apar mătreață ca la alte șampoane anterioare. Face spumă destul de bine chiar și după ce ți-ai spălat părul pentru prima dată. Consistența este destul de groasă 💙 Il folosesc in combinatie cu o masca din aceeasi linie. A treia fotografie este imediat după folosirea șamponului fără mască.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.