Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.




Fotografiile și videoclipurile tale cool










Recenzii – 12
Părul meu se simte ca și cum tocmai ar fi ieșit de la coafor.
Are o textură perfectă, lasă un parfum plăcut pe păr și după ce îl aplic pare să dispară. Nu este lipicios și lasă o textură mătăsoasă pe părul meu.
Ulei parfumat excelent 🩷
Uleiul are un miros și o textură plăcute. Îmi va face părul să arate frumos!
Consistența uleiului este mai groasă, dar nu lipicioasă. Face părul mai moale. Sticla și sclipiciul de la bază sunt frumoase, doar capacul de plastic este greu de închis. Mirosul este destul de deranjant de puternic, așa că nu aș mai cumpăra din cauza asta. Altfel, uleiul de păr în sine își îndeplinește scopul.
Produs excelent. Am aplicat două doze (în fotografie) în aproximativ 2/3 din lungimea părului meu, nu îngreunează și nu îngrașă părul deloc, și am părul fin și subțire! Per total, nu am avut un produs prost de la marca Masil, fie că este vorba de șampon sau balsamuri fără clătire, totul este grozav. Acest ulei are și un ambalaj foarte frumos :) Îl recomand cu căldură, mai ales pentru părul uscat și electrizat, veți vedea o mare diferență.
Uleiul este foarte bine absorbit în păr, are o consistență plăcută. Părul este mai moale, mai ușor de aranjat, pieptănarea este cu adevărat o bucurie și nu un coșmar :) Voi mai cumpăra produse din această linie. Am părul lung și des, iar rezultatul este foarte vizibil și sesizabil.
Îmi doream de mult să încerc acest ulei, iar acum că mi-am decolorat părul, în sfârșit l-am comandat și sunt absolut încântat. Il aplic dupa spalare inainte de a folosi uscatorul de par, este suficient doar putin pentru ca pachetul sa reziste mult timp, parul meu este parfumat, stralucitor si moale dupa utilizare. Are, de asemenea, un ambalaj frumos, elegant și, cel mai important, nu îmi îngreunează părul și am tendința de a avea părul gras.
M-am indragostit de marca masil inca de la prima utilizare. Acest ulei este uimitor. Nu ingreuneaza parul, miroase foarte elegant si doar putin este suficient pentru intregul par. După utilizare, părul este moale, parfumat și încă liber. În plus, este un ambalaj frumos și practic. Recomand să-l folosești cu alte produse Masil.
Uleiul are un parfum delicat (la inceput nu eram sigur de parfum, dar cu timpul m-am obisnuit si chiar mi-a placut ;P), personal nu aplic foarte mult acest produs pe par deoarece l-a cântărit puțin, o picătură mică este suficientă pentru vârfuri la uscare și arată frumos. netezește părul, efectul este foarte bun. Uleiul are particule ca sclipici in partea de jos dar nu stiu daca pompa le absoarbe.XD Datorita densitatii este foarte eficient. Pretul... ar putea fi mai mic, cred ca daca va exista o promotie voi fi tentat sa cumpar acest produs.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.