Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.








Fotografiile și videoclipurile tale cool










Recenzii – 19
Am comandat această mască exact la timp pentru decolorarea părului. Am făcut exact așa cum spuneau instrucțiunile și am folosit-o după aceea. A funcționat atât de bine pentru părul meu. Cred că acesta a fost unul dintre produsele care mi-au salvat părul proaspăt decolorat. Mirosul nu a fost preferatul meu, mirosul de grapefruit artificial era destul de puternic, dar produsul a funcționat și asta e tot ce a contat!
Ca terapia de salon
L-am folosit pentru prima dată astăzi. Și trebuie să spun că părul meu nu este îngreunat; este pufos și ușor. Este strălucitor și neted. Am părul deschis la culoare și, din moment ce a îndeplinit așteptările mele după prima utilizare, va fi doar mai bun. Acest filtru este foarte ușor de utilizat. Părul meu este puțin peste umeri și o singură sticlă este suficientă. Îl recomand.
It’s a great supporter for colored treated hair, especially the blonde one. I leave the hair smooth, shiny and less frizzy. If you have long or thick hair, 1 vial might not be enough.
L-am folosit o singură dată până acum. L-am ținut pe păr timp de 20 de minute sub o pungă de plastic și un prosop, apoi l-am încălzit cu un uscător de păr. Părul meu era strălucitor, mătăsos, drept și ușor de pieptănat. După ce l-am diluat cu apă, am obținut o cantitate generoasă - suficientă pentru tot părul și chiar mai mult. Singurul dezavantaj este parfumul. Este foarte chimic și înțepător, de unde și cele 4 stele.
Folosit doar 1 pana acum. Adaugă un plus de strălucire, dar dacă părul este uscat, este mai bine să nu-l folosești prea des și să folosești o mască și un balsam de hidratare profundă în tratamentele anterioare și ulterioare.
Deci, după părerea mea, acesta este un produs de păr absolut uimitor, am încercat tot felul de lucruri, atât scumpe, cât și ieftine, dar nu am avut niciodată un păr atât de moale, neted și strălucitor. Am destul pentru o singură utilizare, o jumătate de fiolă este suficientă... e chiar grozav :-)
Imi place produsul dupa ce l-am incercat, rezultate dupa prima utilizare, diluat 1:1, miros delicat, am folosit Masil probiotice 5 dupa sampon
Am cumpărat această fiolă din întâmplare. Pentru părul mai scurt, este suficient pentru 3 utilizări. Diluez cu apă 1:1 și adaug la balsamul de păr, aplic timp de 10 minute și mă spăl. Părul după 3k. folosind fiola, acestea strălucesc și arată mai sănătos.
Il cumpar in mod regulat, il las pe par dupa samponare aproximativ 10-15 minute si il spal. Îl folosesc o dată pe săptămână, uneori de 2 ori pe săptămână. De când îl folosesc mai puțin, mi s-a rupt părul pentru că mereu am avut părul subțire.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.