Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.




Fotografiile și videoclipurile tale cool






Recenzii – 5
Trebuie să dau un mare aplauz acestui produs. Sufăr îngrozitor de pori în zona bărbiei și a obrajilor. Îl folosesc de o lună și trebuie să spun că porii dispar. Acum am cam 30% din pori, într-adevăr un minim față de momentul în care am început să-l folosesc. Îl recomand cu siguranță!!!!!!! Îl pun pe un tampon. Mirosul e cam așa (medical), dar cumva nu mă deranjează.
Am descoperit acest toner pe baza formulei sale, dar am fost absolut încântată! La prima vedere, pare o consistență apoasă, dar opusul este adevărat, este un gel moale, foarte plăcut pe piele! Efectul a fost imediat, tonerul a lăsat pielea cu adevărat „pregătită” pentru următoarea fază, probabil primul toner care simt că face ceva. Produs grozav!
Minunat, sunt foarte multumit.
Tonerul cu retinol și-a îndeplinit scopul, adică are un efect benefic asupra stării generale a pielii și accelerează regenerarea defectelor. Pentru mine, are un minus mai mic - imi astupa porii tenului gras. Nu este nimic extrem, recomand serul, dar pentru tipul meu de ten am comandat deja mai bine sau produse mai potrivite. Tonerul este clar, blând, mirosul este discret.
Consistența groasă este ca un gel și totuși lichidă. Nu se usucă, pielea este moale și flexibilă 😊
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.